Zabawa w makijaż – co zakupić?

Wolno być zaskoczonym dużym wyborem odcieni i typów cieni do powiek. Moda na używanie cieni do powiek jest wieczna i z całą pewnością to się nie zmieni. W punktach sprzedaży z kosmetykami wolno odnaleźć bezgraniczną ilość rodzajów: od cieni matowych po rozświetlające oraz perłowe, cienie prasowane i w żelu, cienie sypkie oraz wodoodporne nakładane wyjątkowym pędzelkiem. Cienie do makijażu są produkowane w coraz solidniejszych formach, nie powinniśmy się obawiać, że podczas malowania bądź tuż po nim osypie nam się na twarz. W dawnych erach cienie do powiek rolowały się i nadawały się przez to tylko oraz jedynie do wyrzucenia na śmieci.

Dziś nawet te tańsze produkty są dosyć solidnej jakości oraz traktując je utrwalaczem do powiek, jesteśmy w stanie napełniać się dosyć ładnym makijażem oczu przez dłuższą chwilę. Osoby lubiące eksperymenty z makijażem mogą zaopatrzyć się w ogromne palety z przeróżnymi kolorami cieni i eksperymentować łącząc najróżniejsze kolory i odcienie. Nie zapominajmy, iż zawsze cienie do powiek stanowiły znaczący detal kobiecej kosmetyczki oraz raczej szybko się to nie zmieni. Prawdziwa kobieta musi być modna, zawsze perfekcyjnie uczesana oraz perfekcyjnie umalowana.

Jednakże diabeł tkwi w tym, aby te wszelkie detale były tak dostosowane, by nie rzucały się w oczy ani barwne ubrania czy buty, ani nowatorska fryzura, ani – co najważniejsze – nazbyt widoczny makijaż – właśnie dlatego przetestuj sztuczne rzęsy. O ile o fryzurę lub ubiór nietrudno, gdyż kobiety z ogromną łatwością odnajdują ciuchy oryginalne acz zgrywające się w najlepszą całość, ani tym o wiele bardziej o uczesanie, albowiem wystarczy włosy zapuścić i jako długie zadbać o ich zdrowy wygląd, to jednakże makijaż jest tematem rzeką. Kobiety nie potrafią się znakomicie pomalować bez pomocy wizażystki. Podłoże nakładają palcami zamiast pędzlem, róż dobierają właśnie różowy zamiast opalonego, a cienie do makijażu są nałożone czy też całkowicie niepotrzebnie (bo stają się niewidoczne) czy też przypominają roboczy kolor twarzy klowna. Patrząc na niektóre z pań, które nieudolnie pomalowane ozdabiają tłumy przechodniów, robi się aż żal, że nie ma w szkołach takiego przedmiotu jak sztuka nakładania makijażu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz