Wózki paletowe wykonane na podstawie nowoczesnych technologii

Wózki paletowe zaprojektowane na podstawie nowoczesnych technologii oferuje marka MDE – Lifts. Ułatwią one tradycyjne załadowanie i rozładowanie ciężarówek. W takim celu najlepiej sprawdzi się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie takie może załadować palety do ciężarówki albo do busa, dźwigając ładunek z ziemi, a później samodzielnie się unosić oraz kierując do środka, by zamieścić palety w podanym miejscu.

Jeżeli zaś wózek jest pusty to funkcjonując jako winda mobilna może sam przedostać się do wnętrza ciężarówki albo busa, żeby zabrać stamtąd palety i następnie rozładować je na zewnątrz. Uniwersalnie funkcjonujące maszyny takie jak półelektryczny wózek podnośnikowy sprawdzą się wobec tego w każdym obiekcie magazynowym albo hali produkcyjnej do jakich będą zakupione.

Pracownicy zajmujący się załadunkiem lub rozładunkiem towaru będą również odciążeni, ponieważ jedyne, co im zostanie, to kierować maszyną. Wózek paletowy mobilny będzie za nich realizować czynności związane z podnoszeniem oraz przenoszeniem towaru. Funkcjonalne urządzenie można dostosować do różnych samochodów. Mogą to być samochody z niższym podwoziem, lecz też takie, w jakich podwozie jest wyżej zawieszone. Wózek można dowolnie ustawić, wobec czego jest to umożliwione. Zależnie od tego, w jaki sposób rozbudowana jest siedziba zleceniodawcy, można zakupić jeden wózek lub zdecydować się na zakup kilku modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawniają czynności powiązane z przemieszczeniem palet z miejsca na miejsce. To optymalne ułatwienie przy dużych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na licznych samochodach to doskonałe rozwiązanie, jakie zastępuje klasyczne paleciaki. Wózek można dopasować do innych samochodów, kiedy pojazd główny popsuje się. Zrobienie użytku z urządzenia zmniejszy na dodatek koszty paliwa. Na stronie firmy podane są precyzyjnie dane wózka, co pozwoli znacznie bardziej przekonać się do słuszności tego rozwiązania. Kupujący mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i przekonać się, jak bardzo rewolucyjne jest to rozwiązanie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz