Użyteczne pojemniki na piasek i sól

Funkcjonalne pojemniki na piasek oraz sól oferuje Europejskie Centrum Innowacyjne. Skrzynie te sprawdzają się w wielu dziedzinach, tam gdzie składowany jest albo wykorzystywany każdego dnia piasek. Pojemniki dla klientów mogą zostać wykonane w różnych kolorach, zarówno typowych, jak i dostosowanych bezpośrednio do określonej marki. W dodatku, w poszczególnych produktach można zastosować ścianki tam, gdzie potrzebne jest oddzielenie piasku od soli albo materiału wykorzystywanego do oddzielania cieczy i oleju od soli lub piachu.

W wybranych skrzyniach mogą też być uwzględnione otwory do przekazywania piasku, umożliwiające jego pobranie łopatą, bez konieczności otwarcia w całości pojemnika. Na wszystkie pojemniki na piasek ECI udzieli 5 lat gwarancji. Wykorzystanie wskazanych skrzyń jest kompleksowe. Głównie, ich funkcją jest przechowywanie oraz dystrybucja piasku, soli lub sorbentów. Pojemniki takie ustawione są na ulicach, chodnikach a także na parkingach. Skrzynie mogą zostać używane tam, gdzie występuje wzmożony ruch pieszych, na przykład na: podwórkach, przystankach autobusowych, przystankach tramwajowych, parkingach, a także w okolicach punktów sprzedaży, przychodni lekarskich, podwórzy, szpitali i pozostałych miejsc publicznych.

Wszystkie skrzynie na piasek i sól wybierane są też do przetrzymywania sorbentu, używanego powszechnie jako pochłaniacz rozlanych substancji chemicznych do jakich zalicza się ropa naftowa albo paliwa. Z tego względu pojemniki takie można wykorzystać bez problemu na stacjach benzynowych. Kupujący, którzy chcą zakupić hurtową liczbę, muszą kontaktować się z działem obsługi klienta, żeby doprecyzować własne zlecenie. Można chociażby do każdego z pojemników dokupić elementy dodatkowe jakimi są: zamki, rygle lub specjalne miejsca na łopatę. ECI wie o tym, że kupujący mogą mieć różne wymagania, wobec czego rozszerza ofertę. I z tego powodu dobrze będzie złożyć zamówienie na użyteczne skrzynie u tego producenta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz