Uczciwe podejście i działania ukierunkowane na dobro klienta – Prodetektyw

Innowacyjne metody pracy w Prodetektyw są wdrażane, ponieważ detektywi zatrudnieni w tym miejscu mają spore doświadczenie w oferowanych świadczeniach. W związku z tym można skorzystać z białego wywiadu. Bazuje on na wykorzystywaniu dostępnych ogólnie, ale też opłacanych baz informacji, stron i social mediów. Ta forma pracy wywiadowczej może przydać się w sprawach osobistych, jak i w firmowych. To legalna technika uzyskiwania wiadomości, a więc nie należy się jej obawiać. Detektywi zbiorą oraz przeanalizują informacje ważne dla klienta.

Taki wywiad pozyskany w celach gospodarczych jest się przydatny na przykład przedsiębiorcom, którzy chcą uzyskać informacje z cyberprzestrzeni odnośnie potencjalnych pracowników, kontrahentów czy konkurencji. Klienci prywatni mogą chcieć sprawdzać partnera.

Eksperci wyodrębnią informacje znaczące od mało istotnych. Mają dostęp do wizerunków, które ich zainteresują, danych prywatnych, informacji na temat rodziny, poglądów i miejsc. Mogą też korzystać z innych metod, takich jak wywiad gospodarczy lub wywiad środowiskowy. Czynności w ramach OSINT mogą być poprowadzone w sposób jawny albo dyskretnie.

Sprawdzone informacje będą obejmować: adres zamieszkania, numer telefonu i danych abonenta, aktualny wygląd, rozpoznanie grona bliskich znajomych, ustalenie bieżącej lokalizacji, wyznaczenie miejsca pracy i stanowiska, czy sprawdzanie planowanych strategii biznesowych przedsiębiorstwa. Biuro detektywistyczne proces poszukiwania informacji rozdziela na parę etapów: pozyskanie dostępnych ogólnie informacji odnoszących się do osoby albo przedsiębiorstwa, wyselekcjonowanie informacji oraz odrzucanie nieważnych, sprawdzenie i analiza wyselekcjonowanych wiadomości a także opracowanie raportu. Podobnie, nowatorskie podejście będzie obowiązywać przy rozwiązywaniu innych spraw, jakimi na co dzień zajmuje się agencja. Eksperci zastosują innowacyjny sprzęt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz