Rzetelny kantor kryptowalut na terenie Szczecina

Kantor Bitcoin to renomowany kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce stworzone z myślą o tych osobach, które na co dzień inwestują w kryptowaluty i zależy im na tym, żeby wypłacić zgromadzone bitcoiny w bezpieczny i sprawny sposób. Następną zaletą takiego punktu jest to, że wszystko można robić poufnie, bo w bitcoin szczecin można zarezerwować wizytę wcześniej i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W punkcie takim szybko można wymienić wirtualną walutę na realne środki finansowe, równocześnie mając pewność, że utrzymana zostanie poufność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim przeczytać na stronie internetowej albo przedzwonić i dowiadywać się detali od ekspertów. Wizytę można zamówić dzwoniąc albo online. Na witrynie znajduje się specjalny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przekierować się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny zarówno sprzedawać, jak i nabywać. Regularnie aktualizowane są wiadomości o tym, ile można otrzymać za jednego Bitcoina a także ile należy za niego zapłacić.

Żeby umówić się w punkcie, trzeba każdorazowo zapisać się telefonicznie. Następnie, już w punkcie można wpłacić albo wypłacić pieniądze w obrębie inwestowania w Bitcoina. Do kwoty 15 000 euro transakcje w kantorze są anonimowe. Prowizja dla każdej transakcji to 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej 5 000 złotych obowiązuje dodatkowa opłata, jaka wynosi 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin podane są na witrynie, natomiast na specjalną prośbę zleceniodawców konsultacja może być umawiana w dowolnym terminie. Ze względu na to że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, żeby do niego dojechać. Kiedy w takim razie tylko komukolwiek zależy na tym, aby wpłacić albo wypłacać zyski z inwestycji w kryptowaluty, wystarczy że zgłosi się do kantoru oraz będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależało.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz