Randki online – gdzie należałoby poszukiwać drugiej połówki?

Dwudziesty pierwszy wiek stał się erą Netu. Nic osobliwego zresztą. Niezwykle z przyjemnością korzystamy z jego pożytków. W dzisiejszych czasach to już nie tylko zakupy internetowe i przeglądanie stron internetowych tematycznych. W ostatnich latach bardzo popularne stało się nawiązywanie znajomości przez serwisy takie jak niejeden aktualny już na rynku portal dla singli. Reguła jest prosta: wypada zarejestrować się na takim portalu, dopełnić swoje dane mówiące o: wykształceniu, zainteresowaniach, ilości dzieci lub też samym podejściu do ich posiadania, znaku zodiaku, nałogach i temu podobnych tematach, dołożyć zdjęcie, na którym widać będzie twarz oraz już znajdujemy się pośród innych samotnych ludzi wypatrujących tej drugiej połówki na resztę swojego życia.

Oczywiście, by móc w pełni korzystać z funkcji osiągalnych w danym serwisie, należy opłacić składkę w właściwej wysokości. W większości wypadków nie są to wysokie wydatki oraz zawsze obowiązuje zasada, że na im dłuższy okres opłacisz jednokrotnie abonament, tym tańszy on jest w przeliczeniu na jeden miesiąc. Dwudziesty pierwszy wiek postawił na głowę cały dotychczas nam znany świat. Całość się zmienia, zatracają się pielęgnowane przez pokolenia tradycje. Weźmy na ten przykład temat schadzek. Jeszcze nie tak dawno temu główny krok należał do mężczyzny, to on musiał wykazać zainteresowanie przedstawicielką płci przeciwnej. Jeśli zaś ona wyraziła zainteresowanie, pojawiała się szansa na spotkanie. Schematyczna randka zaś od pokoleń wygląda podobnie.

Stereotypowo jest to wspólne wyjście do kina, spacer po parku, w pewnych sytuacjach wizyta w kawiarni przy lodach bądź też kawie, zaś dla dostrzeżonych osobników obiad bądź też kolacja w restauracji lub wizyta w teatrze czy operetce. Naturalnym gestem panów był zakup kwiatka lub ewentualnie całego bukietu kwiatów, co dziś niestety jest już zapominane wieczór wyśmiewane wyraźnie. W dodatku w dzisiejszych czasach panie zawsze urzeka szarmanckie zachowanie partnera w czasie randki, w czasie gdy dawniej nie można było sobie wyobrazić, by w trakcie takiego spotkania mężczyzna nie okazywał się gentlemanem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz