Profesjonalne szkolenia dla menadżerów

Innowacynie prowadzone szkolenia sprzedażowe dla handlowców oferuje marka Gamma. Ich motto brzmi: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Pośród katalogu z takich szkoleń można decydować się na standardowe rozwiązania, twórcze, jak i spersonalizowane know – how. Można zdecydować się, aby brać udział w szkoleniu w siedzibie firmy, jak i internetowym.

Można także decydować się na szkolenia sprzedażowe w formie łączonej. Kursy dla handlowców są wszechstronne i obejmą problematykę od standardowych metod sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie szkolenia dla sprzedawców. Propozycja kursów uzupełniona jest o szkolenia sprzedażowe z negocjonowania na paru poziomach, szkolenia z obrębu obsługi klientów, czy też o zestaw szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Tematyka obejmuje również charakterystykę sprzedaży za pomocą sieci internetowej, wobec czego kursanci szkoleni są, w jaki sposób dopasować sprawdzone techniki podczas video i telekonferencji oraz jak wykorzystywać najnowsze narzędzia przeznaczone dla sprzedaży zdalnej, z rozróżnieniem na sektor B2B a także B2C.

Każde ze szkoleń ukierunkowane jest na wynik. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, bądź cross i up selling. Z uwagi na to, że klienci aktualnie zmieniają bardzo często własne skrypty zakupowe, dobrze będzie zareagować na bieżąco i wziąć udział we wskazanych kursach, by móc rozszerzyć swoją wiedzę. Szkolenia rozdzielone są na dwa działy, aby zainteresowani mogli dobrać dla siebie adekwatną propozycję.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży a także strefa szkoleń dla handlowca. Dokładny opis kursów, spis zagadnień, a także termin odbywania się szkoleń umieszczone są na stronie online Gamma. Bezsprzecznie, osoby które wezmą udział w szkoleniu będą bardziej efektywne i bardziej zainteresują propozycją sprzedażową klientów. To z kolei znajdzie przełożenie w wynikach sprzedażowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz