Profesjonalna kancelaria adwokacka, w której można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich dyscyplin prawa

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w jakiej można skorzystać z usług dotyczących wszystkich dziedzin prawa. Można w takim razie korzystać ze wsparcia ekspertki, kiedy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie oraz pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Przede wszystkim, jest ona doceniana za efektywność w poradnictwie i w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Oferta wystosowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmie reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość dziedzin prawnych oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich perfekcyjnie reprezentować. Co znaczące, jej kancelaria nawiązuje współpracę również ze znanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile konkretną sprawę trzeba rozwiązywać poza granicami kraju, to również Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci indywidualni, którzy zgłoszą się do tej kancelarii mogą liczyć na: porady prawne, wsparcie w opracowaniu treści wielu umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

Głównie, interesanci korzystają tutaj z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w obrębie udzielania odszkodowań i ściągania zobowiązań finansowych. Prawo karne oraz prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można oczekiwać na wsparcie ekspertki. Ponadto, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek pomoże w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeśli będzie taka potrzeba, to w imieniu interesantów weźmie udział w negocjacjach różnego rodzaju oraz będzie reprezentować klientów na wokandzie sądowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz