Perfekcyjnie prezentujące się wyroby biżuteryjne dla pań doceniających niebanalność

Perfekcyjnie prezentujące się wyroby biżuteryjne dla kobiet ceniących niebanalność. Rzemieślniczka, która projektuje i wykonuje biżuterię zabiega o to, aby każdy wyrób był niebanalny. I faktycznie, tak jest. Szczegóły ważne są dla niej na pierwszym miejscu i mogą złożyć się w jedną całość. Przede wszystkim, duże wrażenie w jej biżuterii wywołują kamienie. Przeglądając katalog Kamień księżycowy można będzie to bezzwłocznie spostrzec. Wyjątkowym punktem w katalogu jest biżuteria zrobiona z bursztynu.

Oryginalna kolekcja handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego wykonana jest od początku ręcznie, bez jakichkolwiek odlewów. Kolekcja bursztynowa wyjątkowo różni się od tego, co jest udostępnione w sklepach jubilerskich. Oprawa naturalnych kamieni jest do nich dostosowana. Kamienie nie są formowane pod oprawę. Złoto Bałtyku właśnie dzięki temu prezentuje się wyjątkowo. Artystka tworząc poszczególne okazy zabiega o to, żeby nie zmarnować surowca.

Z tego powodu nie pomniejsza go ani nie ulepszy. Kolekcja zawiera więc niebanalne wyroby z bursztynu. Często w firmie Kamyki Moniki wykorzystywany jest bursztyn surowy, natomiast dobierane są też bursztyny białe i bursztyn mleczny. Nad wyraz wyjątkowo wyglądają bursztyny mleczne z mgłą. Miłośniczki oryginalnych wybarwień mogą decydować się na biżuterię z bursztynu koniakowego lub z bursztynu zielonego. Jantar uzyskiwany jest od sprawdzonych dostawców i szlifierzy. W Kamyki Moniki można z niego zamawiać: kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransolety. Wszystkie projekty biżuterii artystycznej wykonywane w myśl zasad Nature Design. Wyróżniają je unikatowe kamienie.

Biżuteria jest wyjątkowa i dopasowana do potrzeb klientki. Można ją kupić także dla kogoś jako prezent. Wyszlifowane ręcznie kamienie są zamieszczone w oprawach, jakie uwydatniają ich naturalny urok. W katalogu Kamyki nie ma 2 tych samych produktów. Wszechstronna kolekcja dedykowana jest dla pań doceniających oryginalną biżuterię artystyczną. Kiedy kobiety chcą niebanalną biżuterię to muszą z bliska przyglądać się temu, co jest proponowane w tym miejscu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz