Druk wielkoformatowy realizowany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24

Możliwość doboru licznych środków promocyjnych w drukarni MAAG 24 sprawia, że dużo zleceniodawców właśnie w tym miejscu decyduje się realizować własne usługi. Zleceniodawcy mogą wybierać banery reklamowe i wiele innych. Co ważne, realizowane są w takim punkcie obsługi też zlecenia niesztampowe.

Kompletna oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące. Na witrynie internetowej można zobaczyć wszystkie realizacje tej firmy i przekonać się, że warto w tym miejscu przekazać swoje zlecenie. Specjaliści przyjmą zlecenie do realizacji, początkowo upewniając się, że jest on zgodny pod kątem wymagań druku.

Sprawdzane zostaną rozmiary grafik, teksty oraz sporo innych parametrów. Jeśli okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zamówienie zostanie zrealizowane. Mało tego, można również u ekspertów zlecać zrealizowanie całego projektu. Poza wykonaniem elementów stricte związanych z wydrukiem, może także być zrealizowany kompletny projekt: grafiki, teksty albo obrazy. Ma to miejsce po wcześniejszej rozmowie ze specjalistami.

Drukarze mają bazową wiedzę, jak i stale kierują się newsami w branży. Mogą zrealizować nawet bardzo nietypowe zlecenia. Znajomość jednocześnie poligrafii i reklamie pozwala uzyskać imponujące wyniki. Projekty realizowane w niedługim czasie pozwalają zleceniodawcom błyskawicznie rozpoczynać działania promocyjne.

Nie ma znaczenia, czy komukolwiek zależy na tym, aby wizytówki, naklejki albo pozostałe elementy miały design klasyczny lub nowoczesny. Najważniejsze walory, oddziałujące na to, że miejsce te chwali się sławą to: natychmiastowa przesyłka, wsparcie i fachowe doradztwo, zastosowanie nowoczesnych technologii, uprzejma obsługa, a także możliwość doboru w licznych produktach. Każdy produkt jest precyzyjnie scharakteryzowany oraz można zaznajomić się z dotychczasowymi realizacjami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz