Czy hulajnogi elektryczne są warte wydania pieniędzy?

Hulajnogi elektryczne istnieją od 1996 roku. Ale właśnie ostatnio odnotowały ogromny wzrost popularności i zainteresowania publicznego, zwłaszcza w większych miastach amerykańskich i na kampusach uniwersyteckich. Jest to po części dzięki rosnącej liczbie firm wynajmujących skutery elektryczne, takich jak Bird, Lime i, ostatnio ogłoszone, Uber. Przy tak wielu wypożyczalniach skuterów trafiających na rynek, coraz więcej osób rozważa zakup własnego. I zadają jedno proste pytanie: czy hulajnogi elektryczne są tego warte?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle subiektywna. Określenie wartości czegoś jest proces tak wyjątkowy, jak ty sam. Coś, co jest tego warte dla Twojego sąsiada lub członka rodziny, może nie być tego warte dla Ciebie. Ale aby pomóc Ci określić wartość posiadania hulajnogi elektrycznej, możemy zbadać koszty i korzyści z posiadania. Na koniec tej eksploracji, powinieneś mieć wystarczająco dużo informacji, aby określić dla siebie, czy posiadanie hulajnogi elektrycznej jest tego warte. czytaj dalej.


Koszty posiadania hulajnogi elektrycznej

Koszt finansowy posiadania hulajnogi elektrycznej jest znacznie niższy niż posiadanie innych form transportu, takich jak samochód czy motocykl. Ale nadal należy wziąć pod uwagę różnego rodzaju koszty. Istnieją cztery składniki do kosztów posiadania hulajnogi elektrycznej:
⦁ Koszt hulajnogi elektrycznej: Jest to najbardziej oczywisty koszt i prawie rozumie się samo przez się, ale tak, rzeczywiście trzeba zapłacić za hulajnogę. A ceny różnią się dość znacznie. Możesz kupić hulajnogę elektryczną za kilkaset dolarów do nawet 1500 dolarów. Zrób swoje badania w tym temacie. Korelacja między ceną nie zawsze jest silny, więc zrozumieć, jakie funkcje są zawarte, rozważyć punkt cenowy, że jesteś wygodny z, i przeczytać recenzje.
⦁ Koszt sprzętu ochronnego: Jesteś mądry. Wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć, że chociaż hulajnogi elektryczne są zabawne, nie są zabawkami. Samoochrona powinna być głównym problemem dla Ciebie za każdym razem jeździć na lub w każdym rodzaju pojazdu, który porusza się szybciej niż prędkość chodzenia. Dlatego należy zainwestować w odpowiedni sprzęt ochronny.

Obejmuje to kask, ochraniacze na łokcie i kolana. Mimo wszystko, eScootery zaprojektowane do szybkiego i łatwego dojeżdżania do pracy mogą osiągać prędkość maksymalną do 20 kilometrów na godzinę. To bardzo szybko!
⦁ Upewnij się, że sprzęt ochronny posiada certyfikat potwierdzający ochronę głowy przed wielokrotnymi uderzeniami o małej sile (norma ASTM) i pojedynczymi silnymi uderzeniami (certyfikat CPSC).
Koszt energii elektrycznej używanej do ładowania hulajnogi: Bateria hulajnogi elektrycznej wyczerpuje się, a więc trzeba ją naładować. Większość baterii hulajnóg elektrycznych ładuje się w dowolnym miejscu między trzy a pięć godzin. Twój lokalny dostawca usług elektrycznych powinien być w stanie oszacować ten koszt. (Ale wiemy, że to na pewno mniej niż zbiornik gazu!)
⦁ Koszt wymiany hulajnogi: Nawet jeśli hulajnoga elektryczna jest znacznie tańszym w zakupie i eksploatacji niż motocykl lub samochód, ale ma ograniczoną żywotność. Spodziewaj się tego, że będziesz musiał wymienić swoją hulajnogę co pięć lat.

10 największych korzyści z posiadania hulajnogi elektrycznej

Posiadanie hulajnogi elektrycznej to nie tylko koszty. Istnieje wiele korzyści, aby przejść wraz z własnością. Oto dziesięć najlepszych korzyści, które można czerpać poprzez zakup hulajnogi elektrycznej. (Szczerze mówiąc, istnieje znacznie więcej niż 10 korzyści – ale może nie będziemy się tyle rozpisywać!)

⦁ Łatwy montaż. Elektryczna hulajnoga jest łatwa do złożenia. Większość modeli można złożyć w ciągu zaledwie dziesięciu minut – zwłaszcza modele składane. Wystarczy rozłożyć, dołączyć uchwyty, naładować baterię i gotowe.
⦁ Sprawiają przyjemność. Czy nie chcesz poczuć się znowu jak dziecko? Posiadanie e= hulajnogi to jeden ze sposobów, aby ponownie przeżyć stare dobre czasy jazdy na świeżym powietrzu, z wiatrem wiejącym we włosach. Wszyscy zasługujemy na odrobinę zabawy od czasu do czasu, prawda?
⦁ Łatwy do parkowania. Większość hulajnóg elektrycznych jest na tyle małych i lekkich, że zmieszczą się w biurze, w szkolnej szafce lub w wózku na zakupy. Ale jeśli koniecznie musisz zaparkować swoją hulajnogę, masz wiele opcji. Stojaki rowerowe są praktycznie wszędzie, a wiele zamków rowerowych mogą być używane do zabezpieczenia hulajnogi.
⦁ Oszczędza czas. Ponieważ hulajnoga jest mała i łatwa w obsłudze, można łatwiej poruszać się w korkach. Dostaniesz się tam, gdzie idziesz szybciej i, śmiemy twierdzić, lepiej.
⦁ Wymagania dotyczące licencji: Ze względu na ich ograniczoną prędkość, wiele miast nie wymaga od Ciebie posiadania licencji. Przed jazdą, upewnij się, że zapoznałeś się z lokalnymi przepisami dotyczącymi hulajnóg elektrycznych.
⦁ Łatwość przenoszenia. Hulajnoga elektryczna jest zazwyczaj wystarczająco lekka, aby zabrać ją ze sobą do autobusu, pociągu lub metra.
⦁ Przyjazne dla środowiska. Ponieważ są one elektryczne, hulajnoga elektryczna nie emituje CO2 do atmosfery. Im mniej CO2, tym lepiej.
⦁ Koszt utrzymania: Utrzymanie hulajnogi elektrycznej jest mniej kosztowne niż posiadanie motocykla lub samochodu. Nasz jest wyposażony w rewolucyjną tylną oponę bez powietrza o strukturze plastra miodu, która pomoże Ci pożegnać się z problemem przebicia opony.
⦁ Są elektryczne. Poważnie, to jest ogromna zaleta. Elektryczne hulajnogi są tańsze w eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych hulajnóg i rowerów na paliwo. Zamiast wskakiwać do samochodu na krótkie wycieczki i szybkie sprawunki, wskocz na hulajnogę elektryczną.
⦁ Są one przystępne cenowo. Elektryczna hulajnoga z pewnością kosztuje znacznie mniej niż motocykl lub samochód. Możesz mieć wysokiej klasy skuter za zaledwie kilkaset dolarów.
Oszczędności te są przenoszone na użytkownika.


Więc czy hulajnogi elektryczne są warte kupienia?

My twierdzimy, że tak! Spójrzmy prawdzie w oczy, hulajnoga elektryczna jest ekscytującym pojazdem transportu osobistego, który podbił wyobraźnię osób dojeżdżających do pracy w miastach i na kampusach na całym świecie. I to jest łatwe do zrozumienia, dlaczego. Są one zabawne, przyjazne dla środowiska sposób na poruszanie się.

Ulepszenia w technologii baterii sprawiły, że są one bardziej przystępne cenowo i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a SWAGTRON jest liderem w łączeniu innowacyjnego wzornictwa i wiodących w branży funkcji z przyjazną dla rodziny ceną. Niezależnie od tego, czy używasz e- hulajnogę jako rozwiązanie na ostatnią milę, czy po prostu do odkrywania większej części swojego świata, jest tam elektryczna hulajnoga z Twoim imieniem na nim.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz