5 zalet odkurzaczy bezprzewodowych

Czy Twój odkurzacz plącze Ci się w głowie? Ciągle potykasz się o przewody i szukasz gniazdek elektrycznych? Jeśli tak, być może nadszedł czas, aby „uwolnić się” dzięki odkurzaczowi bezprzewodowemu. Lekkie, wydajne i ergonomiczne odkurzacze bezprzewodowe oferują proste sprzątanie, które ułatwia wiosenne porządki. Na co więc czekasz? Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odkurzacze bezprzewodowe mogą poprawić Twoją rutynę sprzątania, czytaj dalej.

Łatwość przemieszczania się

Pożegnaj się z krótkimi kablami i cylindrami, które przeszkadzają w pracy: Twój odkurzacz bezprzewodowy jest tu po to, aby Ci pomóc. Wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego sprzątania, znajduje się w odkurzaczu bezprzewodowym, więc nie musisz już nosić ze sobą po domu wielu elementów. Aby go uruchomić, wystarczy tylko szybko naładować akumulator. To prawda – koniec z problemami z gniazdkami elektrycznymi!

Niskie koszty utrzymania. Czasami najprostsze rzeczy są najbardziej satysfakcjonujące i tak właśnie jest w przypadku odkurzacza bezprzewodowego. Podczas gdy odkurzacze przewodowe wyposażone są w kłopotliwe i często brudzące się filtry, odkurzacze bezprzewodowe są znacznie mniej kłopotliwe. Na przykład nasze bezprzewodowe odkurzacze bezworkowe są wyposażone w filtry, które można łatwo wyjąć, umyć i ponownie umieścić na swoim miejscu. Odkurzacze bezprzewodowe oferują również łatwe usuwanie zanieczyszczeń – wystarczy przesunąć ramię wyrzutnika i z łatwością usunąć sprasowane zanieczyszczenia. Zobacz nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe.

A co najlepsze, nie trzeba zmieniać ustawień, gdy przechodzisz z dywanu na twarde drewno – po prostu chwyć i do dzieła! TOP TIP: Jeszcze większa wygoda dzięki odkurzaczowi workowemu. Urządzenia te pakują brud do szczelnego worka próżniowego w trakcie sprzątania, więc nie musisz się martwić o sprzątanie zakurzonych pojemników lub wpadanie w chmury kurzu.

Super lekki

Kolejną zaletą odkurzaczy bezprzewodowych jest to, że nie wykorzystują one ciężkich silników prądu zmiennego. Dzieje się tak, ponieważ lekkie baterie litowo-jonowe zasilają urządzenia bezprzewodowe, dzięki czemu są one znacznie lżejsze w przenoszeniu i docieraniu do trudnych miejsc. Na przykład nasz Gtech Pro 2 waży tylko 2,4 kg w trybie pionowym i tylko 1,4 kg w trybie ręcznym.

Możesz sprzątać wszędzie. Kiedy mówimy, że odkurzacze bezprzewodowe mogą sprzątać wszędzie, nie mamy na myśli tylko każdego pomieszczenia – dosłownie wszędzie. Dzięki połączeniu lekkiej konstrukcji z ergonomicznymi nasadkami (takimi jak zestaw akcesoriów samochodowych lub zestaw AirRam Speed Clean) możesz sprzątać w trudno dostępnych miejscach bez obolałych rąk.

Pajęczyny zebrały się w rogu sufitu? Nie ma problemu – wystarczy założyć rurę przedłużającą na Multi MK2. Próbujesz dotrzeć do niewygodnego miejsca pod kanapą? Niskoprofilowy uchwyt odkurzacza AirRam MK2 umożliwia manewrowanie w ciasnych szczelinach, a oświetlenie LED o pełnej szerokości pomaga skutecznie sprzątać pod meblami i w trudno dostępnych miejscach. Oczywiście, aby uzyskać najlepsze z obu światów, wybierz Gtech Pro 2, który oferuje wszechstronność zarówno czyszczenia ręcznego, jak i podłogowego.

Wysoka wydajność czyszczenia

Choć nasze odkurzacze przenośne nie są w stanie dorównać pod względem przepływu powietrza swoim przewodowym odpowiednikom, nadal zapewniają skuteczne sprzątanie na wszystkich powierzchniach. Na przykład w odkurzaczu AirRam MK2 zastosowano naszą unikalną technologię AirLOC, która umożliwia zbieranie większych zanieczyszczeń podczas odkurzania do przodu i unoszenie drobnego brudu, kurzu i włosów podczas ruchu wstecznego.

Jakie są zalety przejścia na odkurzacze bezprzewodowe?Ruch w kierunku bezprzewodowych urządzeń czyszczących dopiero się zaczyna. Odkurzacze wszystkich rozmiarów i funkcji – pionowe, plecakowe, na mokro/sucho – są dostępne w wersjach bezprzewodowych, a wiele placówek oświatowych próbuje swoich sił w tej technologii. W miarę jak coraz więcej szkół odkrywa zalety odkurzaczy bezprzewodowych, spodziewamy się, że staną się one coraz częstszym elementem programów sprzątania w całym kraju.

Istnieją trzy najważniejsze zalety przejścia na odkurzacze bezprzewodowe.

Po pierwsze, odkurzacze bezprzewodowe poprawiają bezpieczeństwo, eliminując potencjalne ryzyko potknięcia się o przewód. Po drugie, zwiększają wydajność pracy. Testy terenowe wykazały, że odkurzacze bezprzewodowe sprzątają o 30 procent szybciej niż ich przewodowe odpowiedniki. Trzecią istotną zaletą jest łatwość użytkowania. Odkurzacze bezprzewodowe eliminują przewód i wszystkie związane z nim czynności administracyjne i konserwacyjne, pozwalając pracownikom skupić się na tworzeniu czystej przestrzeni.

Jedna z placówek edukacyjnych obawiała się potknięć i poślizgnięć podczas sprzątania klatek schodowych. Do sprzątania klatek schodowych zastosowano bezprzewodowe odkurzacze plecakowe, co zmniejszyło ryzyko. Rozwiązanie to przyniosło również dodatkową korzyść w postaci poprawy wydajności. Sprzątanie klatki schodowej o siedmiu kondygnacjach od góry do dołu za pomocą standardowego odkurzacza plecakowego trwało 30 minut. Z bezprzewodowym odkurzaczem plecakowym zajmuje to teraz tylko 10 minut. Kustosze uwielbiają te urządzenia, ponieważ bardzo ułatwiają im pracę.

Jest to doskonały przykład wszystkich trzech krytycznych zalet odkurzaczy bezprzewodowych. Budynek staje się bezpieczniejszy zarówno dla sprzątających, jak i dla mieszkańców. Odkurzanie jest wykonywane w krótszym czasie. A pracownicy sprzątający mogą skupić się na efektywnym sprzątaniu, zamiast na manewrowaniu przewodem i zmienianiu gniazdek elektrycznych. Dla wielu szkół bezprzewodowy sprzęt do sprzątania oferuje liczne korzyści i ma potencjał do rozwiązania różnorodnych problemów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz